Журнал 'Строительный учёт'

Первый всеукраинский журнал

для всех участников строительного процесса

16.02.2009 г.

ДЕКЛАРАЦИЯ ПО НДС С ПРИЛОЖЕНИЯМИ В ЭЛЕКТРОННОМ ВИДЕ — ОБЯЗАННОСТЬ ИЛИ ПРАВО?

В письме от 26.11.2008 г. № 24417/7/16-1517-15 ГНАУ разъяснила, что при представлении декларации в электронном виде, в электронном виде должны подаваться и приложения к ней. Если же декларация подается плательщиком в бумажном виде (напечатана или заполнена от руки), то приложения к ней тоже подаются в бумажном виде. Лишь по желанию плательщика может подаваться на магнитном носителе их электронная копия.

Публикуется на языке оригинала

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 26.11.2008 р. № 24417/7/16-1517-15
<…>

Що стосується додатків до податкової декларації, то підпунктом 4.2 пункту 4 Порядку передбачено, що одночасно з декларацією повинні подаватися всі необхідні додатки до декларації, подання яких передбачено цим Порядком. При цьому розшифровки (в тому числі і розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з податку на додану вартість) подаються:

  • на паперових носіях з копією, за бажанням платника, на магнітних носіях;
  • або в електронному вигляді <…>.

Враховуючи вищевикладене, декларація з податку на додану вартість та додатки до неї можутьбути заповнені як від руки, так і надруковані за допомогою принтера.

Заступник Голови                                                                                                    С. Чекашкін 

Cвежий номер

2017.08.jpg

Архив


Новости     |     Журнал     |     О Нас     |     Справочники     |     Карта сайта
Array
(
)